Covid 19 Köylere Beton Talebini Arttırdı…

ÇAKIR HAZIR BETON
Anadolu Yakasının Tamamına Beton Döküm Hizmeti Verir
0216 379 35 30
0532 204 26 94
Daha Fazlası
https://www.cakirhazirbeton.com

Dünyanın ve ülkemizin Mücadele Ettiği Covid 19 Virüs Salgını Her Sektörde Farklı Etkiler Yaratmaya Devam Ediyor.

İnşaat Sektöründeki Genel Yavaşlama, İstanbul’un Kırsal Kesimlerinde Ve Köylerinde Tam Ters Etki Yarattı.

İnsanlar Boş Vakitlerini Ve Tatil Günlerini Covid 19 Salgını İle Birlikte Artık Daha Tenha, Keşmekeş Şehir Kalabalığından Uzak Yerlerde Geçirmeyi Planlamaya Başladılar. Hal Böyle Olunca İstanbul Anadolu Yakasında Pendik Köylerine Beton Talebi Ve Gebze Köylerine Beton Talebi Artmaya Başladı.

Genellikle Çevre Düzenleme İşleri, Hayvan Barınakları, Hayvan Ahırları Gibi Az Miktarda Beton İhtiyaçları Olan İşler Olsa da Covid 19 Salgını İle Birlikte Talebin Bir Miktar Daha Arttığını Söylemek Mümkün.

Ballıca Köyü Beton Dökümü, Emirli Köyü Beton Dökümü, Göçbeyli Köyü Beton Dökümü, Kurna Köy Beton Dökümü, Kurtdoğmuş Köyü Beton Dökümü Pendik Belediyesinin İmar Planlarına Uygunsuz Olmadığı Takdirde Tarafımızca Yapılmaktadır. Fakat Ballıca Köyü Beton Dökümü, Emirli Köyü Beton Dökümü, Göçbeyli Köyü Beton Dökümü, Kurna Köy Beton Dökümü, Kurtdoğmuş Köyü Beton Dökümü Pendik Belediyesi Tarafından Özel İzin İle Yapılabilmektedir.

Bunun Yanı Sıra Gebzenin Yakın Köylerinden Balcık Köyü Beton Dökümü, Mollafenari Köyü Beton Dökümü, Ovacık Köyü Beton Dökümü, Cumaköy Beton Dökümü Talepleri Almaktayız. Burada Dikkatli Olmaya Özen Gösterdiğimiz Husus Yapının İmar Planına Uygun Olup Olmadığıdır.