Yer Pompası

Kiralık Yer Pompası, Kiralık Sabit Pompa, Kiralık Şap pompası, Kiralık Pompa...

Yer Pompası

Kiralık Yer Pompası, Kiralık Sabit Pompa, Kiralık Şap pompası, Kiralık Pompa...

Yer Pompası

Kiralık Yer Pompası, Kiralık Sabit Pompa, Kiralık Şap pompası, Kiralık Pompa...

Kiralık Yer Pompası

Mobil beton pompası veya beton mikseri ile beton dökümünün mümkün olmadığı alanlara, kalıplara yer pompası ve borulama hizmetimizle beton dökümü yaparak çözümler üretmekteyiz. Kiralık Yer Pompası.

Yer pompalarının boru çapı daha ince olduğu için kullandıkları betonun agrega dane çapı (dmax) daha düşük ve slump değeri (akışkanlığı) daha yüksektir. Piyasada yer pompalarının basabildiği bu daha ince betona; dmax beton, S4 ince beton ve brüt beton gibi isimler verilmektedir.

Yer pompası kiralama fiyatları ve beton fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz borulama mesafesi ve eğimi ile dökülecek beton miktarını değerlendirerek size en hızlı şekilde yer pompası kiralama fiyatı oluşturacaktır.

Daha Fazlası Hizmetlerimiz

Yer Pompası Kiralama Fiyatları

Kiralık Yer Pompası, Kiralık Şap Pompası, Kiralık Sabit Pompa Gibi İsimlerle inşaat Piyasasında Verilen Beton Döküm Hizmeti, Bir Çok Kolaylığı ve Avantajı Beraberinde Getirmiştir. Mobil Beton Pompası veya Beton Mikseri ile Beton Dökümünün Mümkün Olmadığı Alanlara, Kalıplara Yer Pompası ve Borulama hizmeti ile Çok Daha Hızlı, Az Maliyetli, Az Zaman Ve Enerji Harcayarak Beton Dökümü Yapmak Mümkündür.

Kiralık Yer Pompası, Kiralık Şap Pompası, Kiralık Sabit Pompa Hizmeti Almak istediğiniz Durumlarda; Kiralık Yer Pompası Fiyatı belirlerken size öncelikle keşif amaçlı bazı bilgiler sorulacaktır. Kiralık Yer Pompası ile Dökülecek Beton Miktarı, Kiralık Yer Pompası ile Beton Dökülecek Alanın Arasındaki Borulama mesafesi ve Kiralık Yer Pompasının Yataymı Dikeymi Beton Basacağı Maliyeti, Dolayısıyla Kiralık Yer Pompası Fiyatını doğrudan etkileyecektir.

İletişime geçmek ister misiniz?

Çakır Hazır Beton olarak en yüksek kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde ve en uygun fiyata şantiyelerimize ulaştırmak için gece gündüz, canla başla çalışıyoruz.
Hemen Arayın!