Şap Betonu, Zemin Betonu Uygulamaları

ÇAKIR HAZIR BETON
Anadolu Yakasının Tamamına Beton Döküm Hizmeti Vermektedir.
HEMEN ARAYIN

0216 379 35 30
0533 899 45 30
Daha Fazlası https://www.cakirhazirbeton.com

Şap Beton, Şap Betonu…

Şap Betonu; Yatay Zemin Betonu Olarak Uygulanan Betonlar Genel Olarak Şap Betonu Olarak Adlandırılmaktadır. Şap Beton İsmi Betonun Mukavemet Cinsini Değil Kullanım Şeklini İfade Eder. Sanayi Tesisleri, Depolama Tesisleri Gibi Endüstriyel ve Ticari Faaliyetlerde Kullanılan Yapıların Zeminlerinde, Otopark Zeminlerinde, Çeşitli Oto Ve Yaya Yollarında Uygulanan Betonlar Genel Olarak Şap Betonu Olarak Adlandırılsa da Farklı Beton Sınıflarına Sahip Olabilirler.

Şap Betonu ; Beton Dökümü Sırasında Ve Sonrasında, Yapılan Uygulama Şekline Görede Çeşitlendirilir. Helikopter Perdahlı Şap Beton, Endüstriyel Zemin Şap Betonu, Baskı Beton, Fırçalı Beton, Mastarlı Beton Gibi İsimler Şap Betonun Uygulama Şekline Göre Yapılan Çeşitlendirmelerdir.

Şap Betonu; Sıcaklık, Nem, Ağır Yük, Aşırı Aşınma, Yoğun Trafik vs Gibi Zorlu Dış Etkenlere Maruz Kalacaktır. Bununla Birlikte İstenen Kot ve Terazide Pürüzsüz, Düz, Boşluksuz, Çatlaksız ve Homojen Bir Zemin Hedeflenmektedir. https://cakirhazirbeton.com/hizmetlerimiz/helikopter-perdahli-beton/

Zeminlerde Helikopter Perdahlı Şap Beton Uygulaması Yapılırken Kullanılan Kimyasal Katkısız Beton, Esneklik ve Mukavemet Acısından Kullanım Amacına Uygun Özelliklere Sahip Olmalıdır.

Şap Beton, Katkısız Beton

Katkısız Beton, İçerisindeki Daha Fazla Çimento Oranı ve Daha Düşük Kimyasal Katkı Oranı ile Daha Hızlı Priz Alma Süresi Sağlar. Helikopter Perdahlı Şap Beton Uygulamalarında Hızlı Priz Alma Özelliğinden Dolayı Katkısız Beton Tercih Edilmektedir.

Şap Beton Uygulamalarınız İçin Gerek Duyacağınız Katkısız Beton ile İlgili Teknik Bilgi ve Fiyat Almak İçin Bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

http://Daha Fazlası www.cakirhazirbeton.com

Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası İçin; Kadıköy Beton Fiyatları, Üsküdar Beton Fiyatları, Ataşehir Beton Fiyatları, Ümraniye Beton Fiyatları, Sancaktepe Beton Fiyatları, Sultanbeyli Beton Fiyatları, Çekmeköy Beton Fiyatları, Maltepe Beton Fiyatları, Kartal Beton Fiyatları, Pendik Beton Fiyatları, Tuzla Beton Fiyatları, Kurtköy Beton Fiyatları, Göztepe Beton Fiyatları, Fikirtepe Beton Fiyatları, Samandıra Beton Fiyatları, Dudullu Beton Fiyatları, Ferhatpaşa Beton Fiyatları, Alemdağ Beton Fiyatları, Kayışdağ Beton Fiyatları, Sarıgazi Beton Fiyatları ilçe ilçe, Semt Semt değerlendirilerek, Siz Değerli Müşterilerimize Beton Sınıflarına ve Ödeme koşullarına Göre Hazır Beton Fiyat Teklifi Oluşturulmaktadır…